Hobi Resim Kursları

Yetişkinler Hobi Kursu

Çocuklar Hobi Kursu

Kurslarımız

Karakalem Resim Kursu

Yağlıboya Resim Kursu 

HOBİ RESİM KURSLARI HAKKINDA

Hobi Resim Kursları Programı ;

Hobi Resim kurslarımız, Karakalem ve Renkli olmak üzere 2 aşamada verilmektedir. Karakalem kurslarımız 2 aylık ( 8 Hafta ) bir programdan oluşmaktadır. 8 haftalık programın 5 haftası temel tasarım eğitiminden oluşmaktadır. Son 3 hafta da ise evinize asabileceğiniz kareleme tekniği ile 50x70 cm bristol kağıt üzerine karakalem etüt çalışması yaptırılmaktadır.

 Amacımız resim sanatına gönül vermiş ve çizim yapmaktan zevk alan çizerleri bir çatı altında toplayıp, hem eğlenip hemde çizim tekniklerini öğrenmelerini sağlamaktır. 2 aylık gibi kısa bir sürede işin inceliklerini öğrenip ileri ki hayattında evlerinde rahatlıkla çizim yapıp, resim sanatıyla arasındaki bağı koparmamalarını sağlamaktır.

       2 Aylık karakalem eğitimini tamamlamış tüm öğrencilerimiz sonrasında açılacak olan renkli çalışmalar kursu ( Yağlıboya - Akrilik - Suluboya ) tekniklerinin yer aldığı kursumuza kayıtlarını yaptırabilirler.

      Öğrenci sınırlamamız vardır ve öğrenci kotamız dolduğunda öğrenci alımı yapılmamaktadır.

Klimalı, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamında bizimle beraber resim yapacak arkadaşlarımızı atölyemize bekleriz.

Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ” nin içeriği ve çalışmaları izinsiz kopya edilip, kullanılması kesinlikle yasaktır.

  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon